Vánoční hala staršího žactva 2016

V sobotu 17. 12. 2016 proběhla Vánoční hala staršího žactva a našim atletům se opět dařilo a skvěle Spartu reprezentovali. Jiří Pechar vytvořil nový český rekord na 60 m př. Nejdříve v rozběhu vylepšil český rekord o setinu časem 8,11 s. a pak znovu o setinu ve finále, které vyhrál s časem 8,10 s. Jiří běžel ještě 150 m a skončil v novém osobním rekordu 17,35 s. na 2. místě. Další vítězství přidal ve skoku vysokém Roman Baše výkonem 179 cm, ten dále obsadil 2. místo ve skoku dalekém v novém osobním rekordu 585 cm. Ester Červinková skončila na 4. místě na 800 m. Štafeta na 4×200 m ve složení Kostka, Červinková, Danišová, Baše se umístila na pěkném 6. místě. Markéta Trhoňová skončila ve skoku dalekém na 7. místě.