Vánoční hala žactva i s naší účastí

V sobotu se v nafukovací hale na Strahově uskutečnila tradiční Vánoční hala žactva. Spartu reprezentovalo celkem 8 atletů a atletek. Nejlepšího umístění dosáhl Martin Kostka, který prolétl 150 m za 17,57 s a vybojoval si bronzovou medaili. Nicol Melounová si v běhu na 300 m doběhla pro celkové 4. místo v čase 43,76 s. Nad překážkami se dařilo Lukáši Veselému, který se výkonem 8,91 s dostal do finále B, kde bohužel tento čas nedokázal zopakovat a skončil 6. Lukáš běžel i 150 m za 18,53 s. Stejnou trať proběhl Tomáš Řehák za 18,40 s a Marek Sečkař za 19,94 s. Pěkný výkon předvedla v dálce Karolína Anna Konířová, která v dálce dolétla do vzdálenosti 466 cm. Monika Florová finišovala na 60 m v čase 8,52 s a na 150 m v čase 20,75 s., Marek Sečkař přeběhl překážky za 9,64 s.
Na závěr si ještě štafeta ve složení Řehák, Kostka, Florová, Melounová doběhla pro 6. místo v čase 1:43.09. Druhá sparťanská štafeta vyhrála svůj rozběh číslo 4 v čase 1:47.94.